Ring oss
     +46 (0)10 498 41 00

          Skicka ett epost
     epost@hallgruppen.se

             Besök oss
Borrvägen 4, 155 93 Nykvarn

Administration


Lars Dalgaard

CEO / Adm. dir

+47 458 42 544

lars.dalgaard@hallgruppen.no


Trygve Anthonisen

Ekonomichef

+47 951 48 655

trygve.anthonisen@hallgruppen.no


Marianne Larsen

Ekonomi (Norge)

+47 458 43 101

marianne.larsen@hallgruppen.no


Anita Johansson

Ekonomi (Sverige)

anita.johansson@hallgruppen.se


Logistik och inköp


Simas Gaidelionis

Koordinator

+47 455 03 353

simas@hallgruppen.no


Konstruktion och utveckling


Vegar Udnes

Avdelningschef & Konstruktör

+47 915 45 753

vegard.udnes@hallgruppen.no


Thomas Eriksson

Produktutveckling och inköp

+47 463 15 932

thomas.eriksson@hallgruppen.no


Astrid Skovli Wærstad

Konstruktion och kvalitetssystem

+47 451 81 343

astrid.waerstad@hallgruppen.no


Tone Brustad

Teknisk ritningar

+47 920 96 816

tone.brustad@hallgruppen.no


Magnus Lien

Ingenjör

+47 979 72 717

magnus.lien@hallgruppen.no

Försäljning och projekt


Björn Anttonen

Säljare Västra & Södra Sverige

+46 (0)10 498 41 06
+46 (0)70 523 25 66

bjorn.anttonen@hallgruppen.se 


Alf Brännmark

Säljare Stockholm & Norra Sverige

+46 (0)10 498 41 01
+46 (0)70 575 52 82

alf.brannmark@hallgruppen.se


Christian Petersson

Säljare / Inspiratör

Östra & Södra Sverige

+46 (0)10 498 41 05
+46 (0)70 68 68 496

christian.petersson@hallgruppen.se


Göran Pettersson

Operativ chef Sverige

+46 (0)10 498 41 03
+46 (0) 70 523 25 72

goran.pettersson@hallgruppen.se


Timo Hattberg

Projektkoordinator

+46 (0)10 498 41 02
+46 (0)70 964 26 99

timo.hattberg@hallgruppen.se


Lager och montering


Mathias Larsson

Montageledare och lageransvarig
+46 (0)10 498 41 04
+
46 (0)70 259 13 99

mathias@hallgruppen.se